Загадкова смерть у центрі Києва: чоловік помер від рани в шию на Подолі

У п’ятницю, 16 березня, у центрі Києва сталася загадкова смерть. В ресторані швидкого харчування на Подолі загинув молодий чоловік.

Біля входу до закладу, де загинув чоловік, кореспонденти ТСН побачили багато крові.

Свідки кажуть, що він помер від втрати крові внаслідок поранення в районі шиї. Утім, жодних гострих предметів біля тіла свідки не бачили. Раніше повідомлялося, що однією з версій було самогубство.

Студентка Аліна Кругляковська, яка стала свідком смерті молодого чоловіка у центрі Києва.

 

“Я йшла зі сторони Нижнього Вала і почула крики. Підійшла до ресторану, побачила, що стоїть на колінах дівчина, кричить над ним, намагається привести його до тями”, – розповіла Аліна.

Що це було – вбивство чи самогубство, поки не відомо. На місці працює поліція.

За її словами, вона одразу кинулася надавати першу медичну допомогу, проте саму рану не бачила.

“Я не бачила порізу. Побачила лише, що розтікається кров. Він ще був живий. Він хрипів, у нього реагували зіниці на світло. Я забігла у ресторан, набирала льод, просила воду і рушник, у цей час йому дівчина і працівник ресторану затискали рану”, – повідомила Кругляковська.

Вона додала, що рана була в районі шиї. Скоріш за все, була пошкоджена артерія, кров була схожа на артеріальну – густа, яскраво червоного кольору, і швидко розповсюджувалася.

Аліна розповіла, що за словами дівчини загиблого, він місцевий. На вигляд йому було 24-25 років.

“Його дівчина стояла біля нього на колінах, скоріш за все, тримала місце поранення, намагалася зупинити кров. Казала йому: “Льоша, не вмирай. Льоша, тримайся”. У неї була жахлива істерика. Перше, що я пам’ятаю, я попросила її, щоб вона не кричала і не психувала. Вона замовкла і ми вже надавали першу медичну допомогу”, – додала Аліна.

Коментарі