Візит міністра енергетики США до України перенесли через ураган Харві

Американська делегація на чолі з міністром енергетики США Ріком Перрі та головним виконавчим директором Overseas Private Investment Corporation Реєм Вошберном відклали візит до України через смертоносний ураган Харві.

Про це повідомляє “РБК-Україна” з посиланням на прес-службу НАК “Нафтогаз України”.

Зазначається, що заплановані презентацію і обговорення стратегії “Нафтогазу”, до яких мав долучитися міністр енергетики США, компанія перенесла 31 серпня на листопад.

“Ми вважаємо за важливе залучити до обговорення ключових міжнародних партнерів України на якомога вищому рівні. Однак, через ураган Харві у США цього тижня американські учасники заходу, включно із міністром енергетики Ріком Перрі та головою ОПІК Рейем Вошберном, були змушені переглянути свої плани та не зможуть відвідати Київ”, – розповіли у НАК “Нафтогаз України”.

Нагадаємо, повідомлялося, що делегація США на чолі з міністром енергетики Ріком Перрі мала відвідати Київ завтра, 29 серпня. Крім міністра, в делегацію мали увійти Кевін Крамер з Палати представників США і Рей У. Вошберн, президент і головний виконавчий директор Overseas Private Investment Corporation.

Коментарі