Вашингтон не братиме участі в переговорах «нормандського формату», – Волкер

Спецпредставник США щодо України Курт Волкер запевняє, що Вашингтон не укладатиме окремої угоди з Російською Федерацією стосовно конфлікту на сході України, не підключаючи Київ та європейські країни.

Про це він заявив у понеділок, 28 серпня, в інтерв’ю DW, передає УП.

“Цього абсолютно точно не відбудеться. Таких речей немає, і не буде жодної окремої угоди над головами українців або за спинами європейців”, – сказав Волкер.

За словами спецпредставника, напередодні зустрічі з помічником президента РФ Владиславом Сурковим він перебував у тісному контакті з представниками Німеччини та Франції щодо українського питання.

“США чітко дали зрозуміти, що ми цілком підтримуємо мирний процес у “нормандському форматі”. Ми не маємо намірів ставати його частиною або очолювати його”, – сказав Волкер.

Також він зазначив, що Вашингтон вважатиме політику щодо України успішною, якщо буде відновлено її територіальну цілісність та гарантовано безпеку для усіх громадян.

Читайте також: Збиття малайзійського «Боїнгу»: США наразі не розсекречують докази причетності російських терористів

Нагадаємо, 21 серпня Курт Волкер зустрівся у Мінську за зачиненими дверима з помічником президента Росії Владиславом Сурковим.

Зазначається, що зустріч була присвячена українському питанню, також, сторони домовились зустрітись знову через кілька тижнів.

Коментарі