В аеропорту Києва прикордонники розвернули російську зірку

У неділю, 4 лютого, прикордонники столичного міжнародного аеропорту “Київ” виявили серед пасажирів російського артиста, який раніше незаконно перебував на території окупованого Росією півострова Крим.

Як повідомляється на сайті Державної прикордонної служби України, затриманий виявився учасником колись популярної групи “А-Студіо”. Музикант летів рейсом “Фарнборо – Київ” із Великобританії. При цьому його ім’я не називається, передає “Обозреватель”.

Наскільки вдалося встановити “Обозревателю”, затриманим міг виявитися Байгал Ермековіч Серкебаєв – радянський і казахстанський музикант, продюсер, учасник групи “А-Студіо”.

Менш ніж за добу до повідомлення прикордонної служби артист опублікував на особистій сторінці в Instagram знімок з британського аеропорту.

Разом з цим відомо, що в червні 2017 року артист був внесений до бази сайту “Миротворець”, волонтери якого також звинуватили Серкебаєва у свідомому порушенні державного кордону України після його візиту до Криму роком раніше.

Зазначається, що прикордонникам вдалося встановити факт незаконного перебування артиста на окупованих територіях України в 2016 році, в зв’язку з чим на пропускному пункті музиканта розвернули. Зараз йому заборонений в’їзд в Україну терміном на 3 роки.

Як повідомляв “Обозреватель”, зірка російських серіалів потрапив у “Миротворець”.

Коментарі