Україна засудила запуск КНДР балістичної ракети

Українська сторона засуджує запуск Північною Кореєю міжконтинентальної балістичної ракети і вважає, що у разі продовження провокацій санкції Ради Безпеки ООН мають бути доповнені та посилені.

Про це йдеться у заяві МЗС України, передає Укрінформ.

“Україна рішуче засуджує запуск КНДР міжконтинентальної балістичної ракети, яка цього разу становила серйозну загрозу Японії. Він став викликом усім державам регіону та регіональній стабільності, оскільки повністю суперечить мирним дипломатичним шляхам врегулювання проблеми безпеки на Корейському півострові”, – йдеться у заяві.

Читайте також: Порушення терористами тиші: Україна ініціює скайп-перемовини ТКГ

У МЗС зазначили, що продовження КНДР таких запусків є свідомим та систематичним порушенням міжнародного права та низки відповідних резолюцій Радбезу ООН щодо північнокорейської ракетної програми.

“Україна приєднується до всіх країн, які виступили із засудженням такої небезпечної діяльності Пхеньяну, і закликає керівництво КНДР негайно припинити провокації й розпочати діалог із світовою спільнотою. В іншому випадку санкції Ради Безпеки мають бути доповнені та посилені”, – вважають у МЗС.

Коментарі