У МОЗ попередили про нові спалахи кору в Україні

Статися це може вже у лютому чи березні.

Вже у лютому – березні в Україні знову слід очікувати спалах кору, заявив головний директор Центру громадського здоров’я МОЗ Володимир Курпіта. 

За його словами, усі попередні розрахунки та прогнози експертів вказували на те, що найбільшу кількість хворих слід очікувати саме у цей період, передає ТСН.

“Напевно, протягом лютого – початку березня ми будемо спостерігати підвищений рівень захворюваності у всіх областях України”, – сказав Курпіта.

Також він зазначив, що станом на минулий тиждень найбільша кількість хворих залишається в Івано-Франківській (645), Одеській (468), Закарпатській (460), Чернівецькій (363) та Львівській (237) областях. Не було зафіксовано жодного випадку захворювання на кір лише в Чернігівській області.

 

Та додав, що попит на вакцини в країні дедалі зростає. На початок минулого тижня загалом по Україні залишилося близько 300 тисяч доз. Наступна планова партія повинна прибути вже у квітні.

Як раніше повідомлялося, у 2017 році

Ще одна людина померла від кору. МОЗ закликає вакцинуватися
рівень планової вакцинації від кору зріс удвічі порівняно з 2016 роком. Діти до 12 місяців охоплені щепленнями на 93,3%.

Коментарі