У Києві дітей без щеплень від кору не пустять у школи і дитсадки — КМДА

У Києві дітей, які не мають щеплення від кору, не допускатимуть до занять у школах і дитячих садках.

Про це на брифінгу у середу, 10 січня, заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Для недопущення погіршення епідемічної ситуації із захворюваністю на кір у столиці запроваджуються запобіжні профілактичні та протиепідемічні заходи. Таке рішення прийнято за результатами засідання Комісії техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій в м. Києві. В першу чергу в дитячих колективах потрібно провести перевірку дітей на наявність у них щеплень проти кору, і я зазначаю, що діти, у яких відсутні такі щеплення або довідки медзакладів в частині того, що дитина перехворіли на кір і має імунітет або такій дитині протипоказані щеплення – такі діти до занять у школах, у дошкільних закладах допускатися не будуть. Це стосується навчальних закладів усіх форм власності”, – сказав Поворозник.

Він наголосив на тому, що київська влада не оголошує карантин, а обмежується лише профілактичними заходами з метою недопущення епідемії кору. Школи будуть поінформовані належним чином, з батьками обіцяють провести роз’яснювальну роботу щодо необхідності вакцинації.

За словами Поворозника, у 2016 році в Києві було 2 випадки захворювання на кір, у 2017 році – 80, за перші 10 днів 2018 року – вже 61 випадок захворювання на кір, з яких 49 – у дітей. Всі діти, які захворіли, не були щеплені проти кору. Серед дошкільнят – 13 випадків захворювання, серед дітей шкільного віку – 22 випадки.

Як повідомляв Укрінформ, станом на 9 січня в Києві було зареєстровано 54 випадки кору, з них 43 випадки серед дітей.

Коментарі