У Дніпрі транспортний колапс – випала двомісячна норма снігу

Мешканці Дніпра не можуть добратися до роботи через снігові замети. На зупинках утворилися довгі черги. Маршрутки не можуть виїхати з автопарків. Тролейбуси та трамваї працюють не за графіком.

Як написав у Facebook активіст, голова профспілки автомобілістів і автоперевізників Дніпра Михайло Тонконогий, станом на 7:00 не були розчищені виїзди з автопарків, через що маршрутки не могли виїхати, інформує Укрінформ.

“Також фури та інший транспорт, який перегородив майже всі магістралі, фізично не дають можливості потрапити на масиви і з масивів маршрутним автобусам. Наприклад, на Західний на дорозі більше півметра снігу і автобус там фізично не проїде, на Ігрені стали фури, Правда і Донецьке шосе стоять за тієї ж причини”, – написав Тонконогий.

За його словами, майже за дві години тролейбусне депо 1 було розчищене, а також виїзд з АТП.

“З магістралей оперативно прибирають застряглий транспорт. Лоцмани потрапили на Придніпровськ, вивозять Парус і Комунар, добираються до Перемоги (ще трохи). Донецьке шосе як і раніше стоїть”, – написав голова профспілки автомобілістів пізніше.

Міський голова Дніпра Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook відзначив, що за добу випала двомісячна норма опадів.

Дніпро паралізував сніг / Фото: Микола М’якшиков. Укрінформ“Так, за добу випала двомісячна норма опадів. Так, ми нічого не робимо. Так, ми зупинили громадський транспорт, тому що покидали свої авто на шляху його проходження. Так, снігустільки, що його просто фізично нікуди згрібати. Так, в середу буде снігопад ще гірше. Так, з наступного понеділка, коли почне танути, готуйтеся до підтоплень”, – зазначив мер.

Коментарі