У Білорусі зник 19-річний син екс-прикордонника, батько каже про причетність ФСБ Росії

Член громадської ради при адміністрації Державної прикордонної служби України Ігор Гриб просить встановити місце перебування його 19-річного сина Павла, який зник у Білорусі, і вжити заходів для його повернення.

Про це він повідомив Укрінформу.

“Зараз я написав заяви в усі силові органи України – поліцію, СБУ – з проханням у межах компетенції докласти необхідних зусиль і повернути мого сина Павла в Україну”, – сказав Гриб.

За його словами, Держприкордонслужба України вже надала офіційне підтвердження факту перетину юнаком держкордону з Білоруссю.

Батько зниклого хлопця підозрює у викраденні ФСБ Росії, яка оголосила у розшук Павла Гриба за ст. 205 Кримінального кодексу РФ (терористичний акт), у проведенні спецоперації з метою виманити юнака у Білорусь і затримати його.

“Спецслужби Російської Федерації провели цю операцію з метою виманити його до Білорусі і одягти на нього там наручники за пости у соцмережах. Яким терористом він може бути, сидячи весь час перед комп’ютером?” – зазначив Ігор Гриб.

В українському посольстві в Білорусі Ігору Грибу повідомили, що його сина в країні не затримували.

Читайте також: Росія намагається «заморозити» конфлікт на сході України, – Волкер

Крім того, речник Держприкордонслужби Олег Слободян поінформував, що відомство перевіряє інформацію Ігоря Гриба про те, що ФСБ Росії виманила його сина до Білорусі, де хлопця затримали.

Нагадаємо, Ігор Гриб заявив, що 24 серпня його 19-річний син Павло поїхав до білоруського міста Гомеля на зустріч із дівчиною, з якою познайомився і спілкувався тільки в соцмережах. Вона, за його словами, мала приїхати на зустріч із Росії.

Зазначається, що за домовленістю, Павло мав повернутись в той же день. Коли ж і наступного дня він не повернувся, батько поїхав до Гомеля на пошуки, де з’ясувалося, що Павло перебуває в розшуку за ст. 205 Кримінального кодексу РФ (терористичний акт), а ініціатором розшуку є ФСБ Росії по Краснодарському краю міста Сочі. Тож Ігор Гриб зробив висновок, що ФСБ виманила Павла до Гомеля під виглядом зустрічі з дівчиною та затримала юнака.

За словами екс-прикордонника, після військової агресії Росії проти України Павло був активним дописувачем у соцмережах, часто не добирав слід щодо ворогів Батьківщини. Батько не виключає, що це могло стати приводом для провокативних дій ФСБ Росії.

Коментарі