Трагедія у Княжичах: суд відпустив з-під арешту фігуранта справи,який поновився у поліції

Куряту зобов’язали носити електронний браслет та здати закордонний паспорт.

Печерський районний суд Києва відпустив з-під домашнього арешту начальника карного розшуку ГУ Нацполіції Києва Леоніда Куряту, підозрюваного в причетності до перестрілки в Княжичах Київської області.

Відповідна ухвала була оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень від 29 січня, передає ТСН.

Зазначимо, попередній термін запобіжного заходу закінчився 26 січня.

Обвинувачення просило суд подовжити домашній арешт, аргументуючи тим, що Курята має багато друзів серед правоохоронців і може впливати на перебіг слідства, чи взагалі втекти з країни.

Своєю чергою суд, ґрунтуючись на тому, що у Куряти на забезпеченні четверо дітей, двоє з яких неповнолітні, а також на позитивних характеристиках з місця роботи, не задовольнив клопотання прокурора і відпустив його з-під домашнього арешту, зобов’язавши його носити електронний браслет і здати закордонний паспорт.

Термін розгляду справи подовжили до 28 лютого.

Нагадаємо, раніше Окружний адмінсуд Києва зобов’язав поновити Куряту на посаді начальника карного розшуку Києва, пояснивши рішення “відсутністю доказів правомірності його звільнення”, а також зобов’язати роботодавця сплатити йому 104 тисячі гривень заробітної плати за час вимушеного прогулу.

Як повідомлялося, у грудні в межах справи про стрілянину в Княжичах повідомлено про підозру екс-керівництву поліцейської розвідки Києва та ще одному співробітнику оперативної розвідки. Генпрокуратура вже подала клопотання про обрання їм запобіжного заходу. Чоловіки підозрюються в перевищенні службових повноважень, а також влади під час проведення спецоперації. Сторона обвинувачення назвала прізвища підозрюваних – це колишній начальник відділу оперативної розвідки у Києві Мелюхов та начальник управління Іващенко.

Коментарі