Синоптик сказала, коли в Україну нарешті прийде весна

У вівторок, 20 березня, в Україну прийде новий циклон, який принесе сильний вітер і снігопади, але з 25-26 березня почнеться відчутне потепління.

Про це повідомила в ефірі Еспресо.TV синоптик Наталка Діденко.

“Вже завтра на підході до України черговий циклон із півдня. 20 березня він почне ходу по Україні з південного заходу – Одещина, Миколаївщина, Вінницька, Чернівецька області. Далі він переміщуватиметься у північно-східному напрямку, поступово охоплюючи практично всю територію України. Це означає знову снігопади, посилення вітру, хуртовини, на півдні, де температура буде вищою, сніг перетворюватиметься на мокрий сніг”, – сказала Діденко.

При цьому температура повітря в Україні залишатиметься низькою: впродовж дня -2…-8°C, на півночі до -10°C, вночі на півночі, північному сході сягатиме -14°C, місцями – Чернігівська, Сумська, північ Київської області – до -14…-18°C.

“У Києві завтра відчуємо вплив циклону, стрибатиме атмосферний тиск, температура залишатиметься низькою, до столиці підійде сніг із поривчастим вітром”, – додала синоптик.

При цьому в понеділок, 19 березня, вщухне попередній циклон.

“Сьогодні в Україні ситуація тимчасово вгомониться, циклон, який вчора вирував в Україні, залишить наші межі. На сході залишається складна погода, але й там до кінця дня ситуація вирівняється, хоча низька температура в Україні поки що залишається”, – зазначила метеоролог.

За прогнозом синоптика, поточний тиждень загалом буде холодним, але з 25-26 березня в Україні почнеться відчутне потепління.

Коментарі