Суд зобов’язав “Ощадбанк” показати суми коштів на рахунках Януковича

Державний “Ощадбанк” повинен показати суму грошових коштів екс-президента Віктора Януковича, що зберігається на рахунках банку.

Відповідне рішення прийняв Печерський районний суд Києва, передає УНІАН.

Зазначається, що суд задовольнив клопотання адвоката президента-втікача Віталія Сердюка та  зобов’язав “Ощадбанк” показати суму на рахунках Януковича.

Відповідне рішення було прийняте під час судового засідання з розгляду позову Януковича до голови правління “Ощадбанку” Андрія Пишного про поширення ним неправдивої інформації про наявність на рахунках Януковича у фінансовій установі 1,15 мільярда доларів США.

“Суд постановив стягнути з ВАТ “Державний ощадний банк України” інформацію про суму грошових коштів, які знаходяться на банківських рахунках Януковича Віктора Федоровича, відкритих в ПАТ “Державний ощадний банк України”, та вартості цінних паперів, які придбані та/або зберігаються за дорученням Януковича Віктора Федоровича в ПАТ “Державний ощадний банк України” за станом на 10 листопада 2016 року “, – йдеться в рішенні.

Адвокат Сердюк заявив, що на рахунках Віктора Януковича в “Ощадбанку” 31 470 675,64 гривень і 84 964,60 доларів США.

Читайте також: Росія вважає свій напад на Україну надто «незначним», аби США поставляли зброю

Представники “Ощадбанку” просили відмовити у задоволенні цього клопотання, посилаючись на те, що дана інформація містить банківську таємницю. А представник Андрія Пишного наголошував, що клопотання не стосується предмету спору.

У зв’язку з необхідністю отримання даної інформації суд оголосив перерву в судовому засіданні до 16:00 16 грудня 2017 року.

Коментарі