Суд віддав заставу Полякова у дохід держави та призначив йому нову удвічі більшу

Солом’янський райсуд столиці спрямував внесену нардепом Максимом Поляковим заставу у розмірі 304 тисячі гривень у дохід держави і призначив йому нову заставу – у розмірі 608 тисяч гривень.

Таке рішення у четвер, 7 вересня, оголосила суддя Владлена Лазоренко, повідомляє Укрінформ.

“Суд ухвалив клопотання задовольнити частково. Заставу у 304 тисячі грн звернути у дохід держави. Також застосувати до Полякова запобіжний захід у вигляді застави у більшому розмірі. Визначити Полякову нову заставу у розмірі 608 тисяч грн”, – сказала Лазоренко.

Зазначається, що нову заставу необхідно внести впродовж 5 днів.

Читайте також: Нафтопереробний завод Коломойського зіпсував 380 тисяч тонн державної нафти

Захисник Полякова Петро Бойко сказав, що радитиме підзахисному сплатити нову заставу.

“Будемо платити чи не будемо платити, я тут прямо зараз не можу прийняти рішення, тому що всі рішення приймаються тоді, коли ми зустрічаємося з клієнтом, і це рішення клієнта, не адвоката. Адвокат тільки може дати пораду. Порада адвоката може бути тільки одна – є ухвала суду. Законна вона чи незаконна, обґрунтована чи необґрунтована – ухвалу суду потрібно виконувати. Це моя порада”, – сказав він.

Нагадаємо, що народний депутат Максим Поляков є фігурантом справи щодо незаконного видобутку бурштину. ВР надала згоду на притягнення його до кримінальної відповідальності.

Коментарі