Суд РФ заочно заарештував трьох росіян пов’язаних з «Правим сектором»

Суд Російської Федерації заочно заарештував 3 учасників української організації “Правий сектор”, зокрема керівника прес-служби росіянина Артема Скоропадського.

Про це повідомляє сайт Слідчого комітету РФ, передає УП.

“За клопотанням слідства судом заочно обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту щодо громадян Російської Федерації Ігоря Чудінова, Георгія Стоцького і Артема Скоропадського”, – йдеться в повідомленні.

Слідство вбачає в діях Чудінова і Скоропадського ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст.282.2 Кримінального кодексу РФ (організація діяльності екстремістської організації), Стоцького – ч.2 ст.282.2 Кримінального кодексу РФ (участь в діяльності екстремістської організації). Їх оголосили в міжнародний розшук.

Відзначається, що Скоропадський систематично виступає в ЗМІ та в мережі інтернет, а також на різних суспільно-масових заходах з “пропагандою злочинної ідеології зазначеної організації, закликами однодумців до вступу в неї і участі в скоєнні злочинів екстремістської спрямованості”.

Крім того, за даними слідства, заступник командира одного з бойових структурних підрозділів Добровольчого українського корпусу “Правий сектор” Чудінов брав активну участь в бойових діях в самопроголошених ДНР і ЛНР.

Читайте також: Президент Молдови покарає всіх військових, які приїхали на навчання в Україну всупереч його забороні

А Стоцький, будучи активістом “Правого сектора”, систематично брав участь у мітингах, демонстраціях та інших суспільно-масових заходах “Правого сектора”, вів пропаганду в мережі інтернет її ідеології.

Наразі триває робота щодо встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності учасників організації “Правий сектор” з числа громадян Російської Федерації.

Нагадаємо, що в січні 2015 року “Правий сектор” був внесений до реєстру заборонених в Росії організацій.

Коментарі