Стало відомо, про що Полторак розмовляв з міністром оборони Великобританії

В четвер, 31 серпня, Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся у Києві з Міністром Збройних сил Великої Британії Марком Ланкастером.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Захід відбувся в рамках візиту Марка Ланкастера до України, під час якого він зустрінеться з британськими й українськими військовими, які навчаються спільно в рамках програми Орбітал.

«Британські військовослужбовці продемонстрували гарну підготовку та високий рівень відповідальності під час проведення параду. Загалом участь 11 іноземних делегацій в урочистостях до Дня незалежності України стала потужним сигналом, що Україна залишається в зоні уваги європейських держав і відчуває підтримку з їхнього боку» – зазначив Міністр оборони України.

За словами Полторака, пріоритетними завданнями на майбутнє для Міноборони України є реалізація продуманої кадрової політики та професіоналізація ЗСУ, впровадження планування на основі спроможностей, забезпечення ЗСУ озброєнням, військовою та спеціальною технікою, а також розвиток необхідної інфраструктури.

Читайте також: Сьогодні в Україну приїде міністр оборони Великої Британії

Крім того, міністр оборони високо оцінив рівень підготовки українських військових британськими інструкторами в рамках тренувальної програми Орбітал, відзначивши, що набуті знання сприяли покращенню ефективності дій військовослужбовців ЗСУ у бойових умовах.

Також, Степан Полторак відзначив високий рівень співпраці між Україною та Великою Британією у військовій сфері та назвав одним із можливих шляхів її розширення залучення британських інструкторів до підготовки підрозділів, штабів та органів військового управління ЗСУ.

Коментарі