Справа Януковича: суд задовільнив самовідвід адвоката Мешечека, прокурор назвав це зривом процесу

У четвер, 17 серпня, Оболонський райсуд Києва погодився на самовідвід державного адвоката екс-президента Віктора Януковича Віталія Мешечека.

Про це повідомила  речниця прокуратури Києва Надія Максимець, передає Еспресо.

За її словами, після проголошення рішення суду адвокат зібрав речі та залишив зал засідання.

“Одночасно, для забезпечення безперервності судового процесу, суд доручив регіональному центру надання безоплатної правової допомоги призначити В. Януковичу нового захисника”, – уточнила речниця.

Також Надія Максимець зазначила, що суд у справі про державну зраду Януковича перенесено на 6 вересня.

Крім того, сторона обвинувачення вважає, що дії захисту колишнього президента Віктора Януковича направлені на зрив процесу та його затягування.

Про це після судового засідання заявив прокурор Головної військової прокуратури Руслан Кравченко, коментуючи самовідвід державного адвоката.

“Ми вважаємо, що це зрив процесу, і всі дії направлені на затягування процесу”, – зазначив він.

За словами Кравченка, час до наступного засідання надано  для того, щоб новий захисник міг вивчити матеріали справи.

“Сьогодні суд направить відповідну ухвалу, і сьогодні-завтра у регіонального центру для безоплатної допомоги буде достатньо часу для призначення нового захисника”, – сказав прокурор.

Також Кравченко зазначив, що не знає, як саме відбувається призначення державного адвоката, однак це не є автоматичний розподіл.

Читайте також: Суд обрав Віталію Шабуніну запобіжний захід

Як відомо, у четвер, 17 серпня, Оболонський райсуд Києва погодився на самовідвід державного адвоката екс-президента Віктора Януковича Віталія Мешечека.

 

Коментарі