Справа проти Олександра Авакова – безперспективна, – Шкіряк

Справа Олександра Авакова не має жодних перспектив, адже є надуманою. Це вже не вперше НАБУ здійснює порушення процесуальних норм. Адже Бюро стало органом, який виконує політичні замовлення, а не доводить справи до логічного завершення.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

«У справі Олександра Авакова взагалі не йдеться про справедливість чи адекватні дії НАБУ. Відбулось порушення усіх юридично-прецесуальних норм. Орган, який ми усі щиро підтримували, здійснює регулярні порушення», – вважає Шкіряк.

Саму ж справу він назвав «надуманою». Мовляв, підло, не маючи можливості перемогти батька, бити по його дитині.

«Це огидно і не по-чоловічому. Та ми спокійно до цього ставимось і сприймаємо із розумінням. Нехай це буде на совісті тих, хто здійснює чергові інформаційні перформенси та влаштовує шоу з автоматниками. Усе повинно вирішитись виключно у правовому полі. Я ж переконаний, що ця судова справа не має жодних перспектив», – підкреслив Шкіряк.

На його думку, застосування до Авакова-молодшого електронного браслету – неадекватний запобіжний засіб.

«Варто було б вибачитись за процесуальну вакханалію із цими обшуками та черговим цирковим шоу. Адже, на жаль, декому складно похизуватись результатами своє роботи, незважаючи на шалені ресурси із держбюджету та довгий час існування структури», – розповів радник міністра.

Він зазначив: на жаль, НАБУ поки що схоже на орган, який виконує політичні замовлення, а не доводить ситуації до логічного завершення. У той час головний принцип діяльності МВС – повна деполітизацію правоохоронної системи.

«Сьогодні в Україні здійснюються чіткі спроби розірвати державу зсередини. За цим стоять зовнішні і внутрішні деструктивні сили. Вони чудово усвідомлюють, що позиція міністра внутрішніх справ полягає у чіткому виконанні законів України та неможливості повної монополізації правоохоронних органів. Комусь це не подобається і стало кісткою в горлі», – підкреслив Зорян Шкіряк.

Коментарі