Росія “пригнала” на Донбас більше танків, ніж має армія Британії – Клімкін

Міністр закордонних закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Росія розмістила на Донбасі в чотири разів більше танків, ніж британська армія має на озброєнні.

Про це він розповів у коментарі Daily Mail, передає Укрінформ.

“Ми обговорюємо Донбас. Росія каже, що їх там немає, незважаючи на наявність до 500 танків – що в чотири рази більше, ніж танків у британській армії на озброєнні – нарівні з сотнями іншого важкого озброєння і тисячами російських регулярних військових та найманців”, – сказав Клімкін.

Міністр наголосив, що світ повинен “прокинутися” від загрози з боку Росії. Також глава українського відомства заявив, що Кремль причетний до кіберсаботажу в Україні, зокрема щодо її електромережі.

Клімкін сказав, що поруч із танками та гарматами і втручанням у вибори це – природа гібридної війни, яку Росія веде на Заході.

За його словами, всі країни у вільному світі повинні об’єднатися проти загрози з боку адміністрації у Кремлі.

“Ми повинні нарешті прокинутися та об’єднатися проти цієї імперіалістичної неочервоної загрози, яку нинішня кремлівська адміністрація створює для вільного світу”, – сказав український дипломат.

Він зробив цю заяву після того, як прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей звинуватила Росію у намаганні “сіяти розбрат на Заході”.

Раніше прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей звинуватила Росію у втручанні у вибори інших держав, використанні інформації як зброї та намаганнях посіяти розбрат на Заході. Вона також звинуватила лідера РФ в анексії українського Криму, розпалюванні конфлікту на сході України, порушенні повітряного простору європейських країн та ймовірному кібершпигунстві.

Коментарі