Російські дипломати вимагають доступу до доньки екс-шпигуна Скрипаля

Посольство РФ в Лондоні вимагає доступу до Юлії Скрипаль, дочки колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля, яка разом з батьком постраждала в ході замаху на них в британському Солсбері.

Про це йдеться в Twitter посольства РФ, передає Insider.

Згідно з повідомленням, росіяни наполягають на праві бачити Скрипаль відповідно до Консульської конвенції 1968 року.

29 березня 2018 року повідомлялося, що Юлія Скрипаль прийшла до тями і розмовляє. Також з’явилася інформація, що росіянка почала самостійно їсти й пити.

Лікарі в госпіталі Солсері повідомили, що Скрипаль добре відреагувала на лікування, але продовжує отримувати клінічну допомогу 24 години на добу.

Як відомо, 5 березня колишній співробітник Головного розвідувального управління Росії Сергій Скрипаль та його дочка Юлія були знайдені без свідомості на лавці в британському Солсбері.

Через дії отруйної речовини постраждала ще 21 людина.

Частину центру Солсбері було закрито, фахівці в захисному одязі проводили роботи щодо знезараження вулиць.

12 березня прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей заявила в парламенті, що Скрипаль та його дочка були отруєні нервово-паралітичною речовиною “Новачок”, розробленою в Росії, а голова МЗС Борис Джонсон звинуватив у цьому особисто президента Росії Володимира Путіна.

14 березня Великобританія вирішила вислати 23 російських дипломати, які працюють на розвідку, а також відкликала запрошення міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова в Лондон, Росія у відповідь також вислала 23 британських дипломати.

30 березня стало відомо, що донька Скрипаля Юлія прийшла до тями й одужує.

Коментарі