РФ розпочала військові навчання на території анексованого Криму

На території Росії, в тому числі і в окупованому Криму, розпочали масштабні військові навчання за участі більше 5 тисяч артилеристів збройних сил РФ

Про це повідомляє “DW”, передає УП.

Зазначається, що навчання російських ракетних військ і артилерії відбудеться на 19-ти полігонах Південного військового округу Російської Федерації, до якого входить й окупований Крим.

“На 19 полігонів Південного військового округу виведені більше п’яти тисяч артилеристів збройних сил РФ – в Ростовській, Волгоградській областях, Краснодарському і Ставропольському краях, Дагестані, Північної Осетії, Криму, а також на територіях російських військових баз в Абхазії, Вірменії і Південній Осетії”, – йдеться в повідомленні.

В прес-службі Південного військового округу Росії зазначили, що військові “освоять нові форми і способи виконання вогневих завдань з підтримки мотострілкових і танкових підрозділів в складній обстановці сучасного загальновійськового бою”.

Читайте також: Путін назвав умови введення миротворців ООН на Донбас

Крім того наголошується, що особливу увагу буде приділено тренуванням в системі розвідувально-вогневих і розвідувально-ударних контурів .

Коментарі