Путін погодився на розміщення миротворців ООН по всій території Донбасу

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що готовий врахувати право миротворців ООН охороняти на Донбасі місію ОБСЄ не тільки на лінії зіткнення, але і в інших місцях.

Про це повідомила прес-служба Кремля після телефонної розмови Путіна та Ангели Меркель, передає УП.

“Володимир Путін докладно зупинився на російській ініціативі про заснування місії ООН зі сприяння охороні Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (СММ ОБСЄ). З урахуванням висловлених Ангелою Меркель міркувань російський лідер зазначив готовність доповнити пропоновані в російському проекті резолюції Ради Безпеки функції згаданої місії ООН”, – йдеться у повідомленні. 

Читайте також: В Росії порушили 20 «кримінальних справ» проти керівництва Міноборони України

“Мається на увазі, що забезпечення охорони спостерігачів ОБСЄ оонівцями може здійснюватися не тільки на лінії зіткнення після розведення сил і засобів обох сторін, але і в інших місцях, де СММ ОБСЄ проводить свої інспекційні поїздки відповідно до мінського Комплексу заходів”, – повідомляють в Кремлі.

Нагадаємо, що раніше офіційний Кремль заявляв, що миротворців варто залучити лише на лінії зіткнення на Донбасі і узгодити їх участь із бойовиками ОРДЛО.

Коментарі