Проект «Стіна»: суд арештував усіх 7 підозрюваних у розкраданні держкоштів

Солом’янський райсуд Києва за два дні арештував 7 підозрюваних у розтраті державних коштів, виділених на так званий проект “Стіна”.

Про це у п’ятницю, 11 серпня, повідомляє прес-служба НАБУ, передає УП.

  1. Начальника управління будівництва департаменту ресурсного забезпечення Державної прикордонної служби України Володимира Целка арештували на 60 діб з альтернативою внесення застави у розмірі 3,2 мільйона гривень.
  2. Колишнього начальника Першого окремого відділу капітального будівництва ДПСУ Олександра Атаманюка арештували на 2 місяці з альтернативою внесення застави у розмірі 8,2 мільйона гривень.
  3. Директора ТОВ “АЗІ” Олександра Кашубу арештували на 2 місяці з альтернативою внесення застави у розмірі 3,6 мільйона гривень.
  4. Старшого офіцера Першого окремого відділу капітального будівництва ДПСУ В’ячеслава Майдановича арештували з альтернативою внесення застави у розмірі 500 тисяч гривень.
  5. Колишнього директору ДП “Чернігівський облавтодор” ДАК “Автомобільні дороги України” Сергія Значко арештували на 2 місяці із альтернативою внесення застави у розмірі 500 тисяч гривень.
  6. Директора та засновника ТОВ “Будцентр “Вітязь” Аділова Агаверді арештували на 2 місяці з альтернативою внесення застави у розмірі 8,2 мільйона гривень.
  7. Особу, яка виконувала роль посередника Олександра Хвіщука, арештували з альтернативою внесення застави у розмірі 1,2 млн грн.

Читайте також: НАБУ провело більше 50 обшуків по справі “ПриватБанку”, – Ситник

У НАБУ зазначили, що загальна сума застав складає близько 25,5 мільйона гривень. Таким чином суд задовольнив клопотання детективів та прокурорів у повному обсязі.

Коментарі