Полторак розповів, що чекає від візиту очільника Пентагону в Україну

Участь делегації США на чолі з головою Пентагону Джеймсом Меттісом в урочистостях з нагоди 26-ї річниці Дня Незалежності України є потужним сигналом з боку Америки щодо продовження послідовної підтримки України.

Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

“Українська сторона високо цінує прибуття делегації США на чолі з міністром оборони США з нагоди святкування 26-ї річниці Незалежності України. Участь в урочистостях – надзвичайно потужний сигнал з боку США щодо продовження послідовної підтримки України”, – зазначив Полторак.

Голова Міноборони наголосив, що США є головним стратегічним партнером для України у всіх вимірах – політичному, військовому та економічному.

“Всебічна допомога США – визначальний фактор відновлення суверенітету та територіальної цілісності України в міжнародно-визнаних кордонах. Для України це особливо важливо з огляду на розвиток безпекової ситуації в Європі та у світі”, – додав міністр.

Крім того, Степан Полторак очікує конструктивного діалогу та співпраці зі США. Про це він написав у Твіттері.

“Відзначаю й ціную підтримку США та приїзд міністра оборони США генерала Меттіса до України. Сподіваюсь на конструктивний діалог та співпрацю”, – зазначив Полторак.

Читайте також: Зустріч Волкера з Сурковим пройде за закритими дверима для преси

Нагадаємо, міністр оборони США Джеймс Меттіс відвідає Київ у День Незалежності України 24 серпня. Плануються його зустрічі з Президентом Петром Порошенком і міністром оборони Полтораком.

Коментарі