Підозрюваний у розчленуванні інспектора СІЗО розповів, чому скоїв жорстоке вбивство

За словами чоловіка, його змусили вбити жінку, щоб змінити керівництво ізолятора.

Підозрюваний у жорстокому вбивстві співробітниці СІЗО в Одесі Олени Порошенко запевнив, що його змусили вбити інспектора, погрожуючи родині.

Про це Василь Чемеріз заявив під час засідання Малиновського суду, пише “Думская”.

“Під час засідання обвинувачуваний заявив, що його змусили піти на цей злочин: нібито якийсь співробітник разом із ще одним в’язнем погрожував йому та родині, змушуючи скоїти вбивство”, – повідомляє видання.
Як зазначив Чемеріз, вказівки йому нібито давали телефоном, а мотивом для вбивства стало бажання змістити чинного начальника СІЗО. Також чоловік розповів, що саме тому йому було дозволено жити поза камерою.

Водночас поки що підозрюваний не оприлюднив прізвище та посаду працівника ізолятора, а також ім’я його поплічника.

Своєю чергою суд вирішив подовжити утримання Чемеріза під вартою ще на 60 днів – до 12 травня, розгляд справи по суті розпочнеться 25 квітня.

Нагадаємо, ввечері 17 серпня 2017 року в одеському СІЗО зникла жінка-конвоїр, згодом її розрубані останки знайшли тюремники. Як з’ясувалося, її вбив один із арештантів, який працював у господарській частині. Керівника ізолятора відсторонили від посади, а в ЗМІ поширилася інформація про те, що жахливий злочин міг бути вигідним зекам, котрі розлютилися на нового керівника через погіршення їхнього комфорту. Невдовзі стало відомо про побиття арештантів після скоєння вбивства. Прокуратура надала відео цих подій, після чого Мін’юст пообіцяв нові перевірки в Одесі.

Коментарі