“Обери свого лікаря” стартує 2 квітня — Супрун

З понеділка, 2 квітня, в Україні стартує загальнонаціональна кампанія “Обери свого лікаря”. Вона не має кінцевого терміну.

Про це заявила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на засіданні Кабінету міністрів у середу, 28 березня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Декларація – це форма заяви. Ви повідомляєте, що обрали саме цього лікаря і цей медичний заклад, тоді з липня гроші підуть у той медичний заклад, до того лікаря, якому ви довірили своє здоров’я. Вибирати лікаря можна в будь-якому закладі, незалежно від місця прописки. Ви впізнаєте заклад, у якому можна підписати декларацію, за позначкою “Тут можна обрати свого лікаря”. Поспішати не потрібно – кінцевого терміну підписання декларації немає, і швидкість – не головне в цьому процесі. Головне – якість і свідомість вибору. Вся нормативна база для підписання декларації вже готова”, – сказала Супрун.

Вона додала, що з 2 квітня стартує і загальнонаціональна інформаційна кампанія стосовно вибору лікаря первинної ланки та підписання з ним декларації. Ті, хто має запитання стосовно реформи первинної ланки медицини, також можуть зателефонувати на Урядову “гарячу” лінію 1545.

Коментарі