Ні краплини води: чотирьом районам Києва “закриють крани” на добу

Водопостачання у чотирьох районах Києва буде частково відсутнє лише добу – з 10:00 30 березня до 7:00 31 березня.

Про це під час брифінгу щодо масштабного відключення споживачів від централізованого водопостачання заявив перший заступник директора-головний інженер Департаменту експлуатації водопровідного господарства ПрАТ “АК “Київводоканал” Володимир Костюк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Київводоканалом прийнято рішення про відключення на добу насосної водопровідної станції “Крутогірна”, – сказав Костюк.

За його словами, Київводоканал планує провести реконструкцію енергогосподарства станції “Крутогірна” із заміною насосного обладнання.

“Це дозволить збільшити міжремонтні терміни і зменшити трудозатрати на профілактичне обслуговування, знизити зношеність насосного обладнання та підвищити надійність та ефективність його роботи, а також зменшити втрати води в мережі”, – зазначив Костюк.

За його словами, в ході обстеження станції було виявлено, що чотири одиниці запірної арматури знаходяться в аварійному стані. Їх і мають намір замінити.

Як повідомлялося, напередодні Київводоканал заявив, що у п’ятницю та суботу в деяких районах столиці, зокрема у Голосіївському, Святошинському,  Солом’янському та Шевченківському, обмежить водопостачання через відключення насосної водопровідної станції “Крутогірна” для заміни аварійної запірної арматури.

Коментарі