Навчається з дочкою Обами: мережу захопив українець, що вступив одразу до 10 вишів США

Український студент Георгій Солодко вступив одразу в десять американських вишів, чим викликав справжній ажіотаж у мережі.

Про це йдеться в його інтерв’ю на сайті proman.com.ua, передає Обозреватель.

У 2017 році студент київського Фінансово-правового ліцею Георгій Солодко показав приклад багатьом українським абітурієнтам, що для досягнення бажаної мети потрібно мати багато завзятості та бажання.

При вступі студент отримав грант від університету в розмірі 300 тисяч доларів. Ця сума покриє витрати на всі чотири роки навчання, житло та харчування.

Варто відзначити, що Георгій став єдиним українським студентом на всьому курсі бакалавра університету.

“Представники університету, як виявилося, дуже мало знають про Україну. Для мене було відкриттям дізнатися, що я – єдиний українець на всьому курсі бакалавра університету”, – розповідає новоспечений студент Гарварду.

Також хлопець зізнався, що разом із ним в університеті вчиться й дочка Барака Обами Малія Обама, яка також живе в кампусі, як і всі студенти.

Однак студент визнає: дізнавшись, що є єдиним українцем на всьому курсі, дуже засмутився.

“Дізнатися, що я є єдиним українцем на всьому курсі бакалаврату в Гарварді, було сумно та прикро. Мені б хотілося, щоб більша кількість українців відкривала для себе нові країни й нові горизонти, а потім поверталася в країну і працювало над її розвитком. Щоб Україна була прикладом, а не антиприкладом для інших держав“, – зізнався Георгій.

Новина про унікального хлопця з України, який показав кращі результати, ніж 99% американських абітурієнтів, просто підірвала мережу.

Багато людей хвалять Георгія і бажають успіхів.

  

Як повідомляв “Обозреватель”, КНУ імені Тараса Шевченка скасував стаціонарні заняття до весни через відсутність коштів для оплати за опалення та електроенергію.

Коментарі