На Львівщині за розтрату коштів судитимуть директора держпідприємства Міноборони України

Керівник держпідприємства «Львівський військовий лісокомбінат» у змові із керівником одного із суб’єктів господарювання у 2015 році розтратив 220 тисяч гривень.

Про це інформує прес-служба військової прокуратури Західного регіону України, передає Вголос.

«За процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону завершено досудове розслідування в кримінальному провадженні за підозрою директора Державного підприємства Міноборони України «Львівський військовий лісокомбінат» у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 366, ч. 4 ст. 191 КК України», – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі заявляють, що директор держпідприємства, зловживаючи своїм службовим становищем та діючи за попередньою змовою із керівником одного із суб’єктів господарювання, розтратив в 2015 році 220 тисяч грн оборонного підприємства.

Зазначається, що ці кошти призначались для навантаження і перевезення пиляльного та заточувального верстатів, а також проведення підготовчих робіт з облаштування під них бетонної основи та проведення  пусконалагоджувальних робіт.

Читайте також: Прокуратура та СБУ Львівщини спіймали терориста «ЛНР»

Прокуратура встановила, що вказані роботи насправді провів своїми силами та засобами Магерівський лісгосп, який являється структурним підрозділом державного підприємства, і завершив їх тільки навесні 2016 року.

Керівнику підприємства за вчинене правопорушнику загрожує до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 3 років.

Коментарі