На Львівщині шістьох депутатів сільради звинувачують у корупції

Шість депутатів Стрілковицької сільради Самбірського району при вирішенні земельних питань не повідомили, що мали реальний конфлікт інтересів, та проголосували за відповідне рішення.

Про це інформує прокуратура Львівської області, передає Форпост.

«Органами прокуратури Львівщини забезпечена участь прокурора у розгляді судом справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, відносно шести депутатів Стрілковицької сільської ради Самбірського району Львівської області», – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що депутати вказаної сільради, будучи суб’єктами відповідальності за порушення, пов’язані з корупцією, не повідомили у встановлених законом випадках про наявність у них реального конфлікту інтересів та проголосували за прийняття рішення із земельних питань, чим вчинили адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачені ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте також: На Львівщині за розтрату коштів судитимуть директора держпідприємства Міноборони України

У червні 2017 року Самбірським райсудом Львівської області депутатів даної сільради визнано винними та застосовано стягнення у вигляді штрафу в сумі 20,4 тисяч гривень.

При цьому, у прокуратурі зазначили, що наразі працюють над скасуванням цих рішень, прийнятих депутатами.

Коментарі