Кримські татари не братимуть участі в виборах РФ, незважаючи на шантаж і погрози – Меджліс

Під жорстким шантажем перебувають, зокрема, вчителі, лікарі, бізнесмени, студенти та пенсіонери.

Кримські татари, мешканці окупованого Росією півострова, не братимуть участі в російських президентських виборах, запланованих на 18 березня.

Про це йдеться у зверненні голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова до співвітчизників та всіх мешканців Криму, оприлюдненому на своїй сторінці у Facebook, передає ТСН.

“Кримські татари не братимуть участі у незаконних виборах 18 березня 2018 року, що проводитимуться російськими окупантами в тимчасово окупованому Криму. Кримські татари демонструють вірність принципам міжнародного права і непохитність своєї позиції в оцінках російської окупації Криму, проявляють солідарність з усіма кримськими політв’язнями, висловлюють єднання з сім’ями убитих і насильно викрадених співвітчизників… Абсолютна більшість кримських татар сповнені гідності і сміливості, щоб не піддаватися шантажу і погрозам, які надходять з боку російських окупантів”, – заявив він.

За словами Чубарова, Меджліс кримськотатарського народу фіксує безпрецедентний тиск і прямі погрози на адресу кримських татар з боку російських окупантів і місцевих колаборантів з метою примусити їх до участі в незаконних виборах.

Діти мусять створити малюнки на тему “Мама, тато, я – у виборах бере участь вся сім’я”. Цілі плакати на такий конкурс малюнків – слід принести до завтра. Окрім того, дітям пропонують ще й проконтролювати своїх батьків: привести їх на вибори і сфотографуватися на тлі таких малюнків.
“Помітні верстви населення – духовні особи, вчителі, лікарі, бізнесмени, співробітники комунальних підприємств і організацій, студенти, спортсмени, пенсіонери, перебувають під жорстоким морально-психологічним шантажем”, – додав він.

Окремо Чубаров наголосив, що проведення виборів президента Російській Федерації на окупованій території Криму є незаконним, відповідно, громадяни, що братимуть безпосередню участь в його підготовці та проведенні, вважатимуться такими, що порушили чинне законодавство України.
Нагадаємо, за крісло глави РФ борються вісім кандидатів: Сергій Бабурін (Російський загальнонародний союз), Павло Грудінін (КПРФ), Володимир Жириновський (ЛДПР), Володимир Путін (самовисуванець), Ксенія Собчак ( “Громадянська ініціатива”), Максим Сурайкин ( “Комуністи Росії”), Борис Тітов ( “Партія зростання”), Григорій Явлінський ( “Яблуко”).

Вибори президента Росії відбудуться 18 березня цього року – у день, коли після так званого референдуму Путін “приєднав” Крим до РФ.

Коментарі