Гроші для військових: Президент просить ВР прибрати “проблемну норму” з бюджету

Президент України Петро Порошенко звернувся до голови Верховної Ради Андрія Парубія з листом щодо необхідності скасування норм, які були прийняті під час ухвалення держбюджету на 2018 рік. 
Про це повідомив перший заступник глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук, інформує прес-служба глави держави, передає Укрінформ.

Так, Ковальчук зазначив, що під час розгляду законів “Про Державний бюджет України на 2018 рік” та “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році” парламент підтримав пропозиції народних депутатів, які стосуються послаблення соціального захисту військовослужбовців, встановлення особливостей оподаткування податком на додану вартість операцій при експорті сільськогосподарської продукції та запровадження пільг при імпорті електромобілів.

“Президент України вважає цілком неприйнятними зміни у сфері соціального захисту військовослужбовців. Водночас, звертає увагу парламентарів на негативний резонанс щодо змін податкового законодавства з боку агровиробників, фермерів і громадян, а також невідповідність зазначених змін зобов’язанням, взятим Україною при вступі в Світову організацію торгівлі та підписанні Угоди про асоціацію з Європейським Союзом”, – зауважив заступник Ковальчук.

У цьому зв’язку, за його словами, Президент запропонував голові ВР “організувати відповідну роботу для скасування положень, які змінюють установлений порядок виплати одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу, поліцейських”.

Ковальчук додав, що, крім того, глава держави наголосив на необхідності “усунення неузгодженостей” щодо термінів застосування особливостей оподаткування операцій із сільськогосподарською продукцією, а також запровадження податкових пільг не лише імпортерам, а й вітчизняним виробникам електромобілів.

Коментарі