Голлівудського друга Путіна публічно звинуватили в згвалтуванні

Американського актора з російським громадянством Стівена Сігала публічно звинуватили в згвалтуванні.

Про це передає Обозреватель.

Актриса Реджина Саймонс заявила, що в 1993 році, коли вона знімалася в масовці фільму “У смертельній небезпеці”, актор заманив її в свій будинок і згвалтував.

За словами актриси, зірка Голлівуду запросив її нібито на вечірку. Коли Реджина приїхала, виявилося, що крім неї в будинку більше нікого немає.

Вона стверджує, що актор зняв із неї одяг, а потім згвалтував. Саймонс розповіла, що їй було тоді 18 років і вона була незайманою.

Стівен Сігал

Зазначимо, що Сігала неодноразово звинувачували в сексуальних домаганнях, проте публічно про згвалтування ще не говорили. Про сексуальні домагання заявляли журналістки Ліза Герреро, Дженні МакКарсі й актриса Рей Дон Чонг, а також американська кіноактриса Порша де Россі.

Нагадаємо, в листопаді 2016 року Володимир Путін вручив американському актору Стівену Сігалу громадянство Російської Федерації. Одразу після отримання російського паспорта легендарний артист обзавівся московською роботою: з грудня по січень він знімався в рекламному циклі “Гопники” для компанії “Мегафон”. Пізніше активна підтримка Путіна й уряду РФ обернулася для Сігала забороною СБУ на в’їзд в Україну.

Коментарі