Держзрада Януковича: суд розпочав вивчення доказів у справі

Київський Оболонський райсуд розпочав вивчати докази у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього президента України Віктора Януковича у державній зраді.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

Зазначається, що в четвер, 10 серпня, на початку судового засідання адвокат Віктора Януковича Віталій Мешечек сказав, що ознайомився з матеріалами справи в повному обсязі та готовий до участі в процесі.

Після цього головуючий суддя Владислав Дев’ятко заявив, що суд розпочинає вивчення доказів у цій справі.

“Таким чином, у нас закінчилися підготовчі дії, і ми можемо перейти до дослідження доказів у цьому кримінальному провадженні” – сказав суддя.

Далі прокурори ГВП розпочали представляти зібрані ними докази, першим з яких є звернення президента РФ Володимира Путіна до Ради Федерації від 1 березня 2014 про використання збройних сил Росії на території України “для нормалізації суспільно-політичної обстановки у цій країні”.

Читайте також: У ДФС заявили, що Роман Насіров не повертався на роботу

Нагадаємо, що екс-президент України Віктор Янукович з 28 листопада 2016 року є підозрюваним у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України) та ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) ККУ.

Коментарі