Держпідприємство «Антонов» отримало нового керівника

Виконувачем обов’язків президента державного підприємства “Антонов” назначили Олександра  Кривоконя.

Відповідний наказ підписано 15 серпня в Державному концерні “Укроборонпром”, повідомляє прес-служба концерну.

У відомстві зазначили, що Олександр Кривоконь добре зарекомендував себе на посаді директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (ХДАВП), що входить до складу ДК “Укроборонпром”. За півроку своєї діяльності він успішно реалізував на ХДАВП антикризову стратегію, що дало змогу здійснити перші кроки для реанімації провідного Харківського підприємства та забезпечити його замовленнями.

Крім того, раніше Кривоконь обіймав керівні посади на великих українських підприємствах, зокрема на держпідприємствах ВО “Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова”, та “Завод ім. В.О. Малишева”, корпорації “Гірничі машини” (нині – Corum group).

До основних завдань нового керівника входитимуть:  забезпечення виконання маркетингового плану будівництва літаків, прискорення виходу “Антонова” на міжнародний ринок безпілотних літальних апаратів та поглиблення міжнародної співпраці.

Читайте також: НАБУ повідомило про підозру трьом чиновникам “Укрзалізниці”

У прес-службі також поінформували, що за період діяльності державного підприємства “Антонов” в складі ДК “Укроборонпром” вдалося стабілізувати роботу підприємства та нівелювати втрату ДП “Антонов” російського ринку.

Зазначається, що після розірвання співпраці з підприємствами країни-агресора, “Антонов” продемонстрував прибутковість своєї діяльності. Прибуток “Антонова” стабільно зростає: у 2015 році – 42,7 млн грн, а у 2016 році зріс до 178,1 млн грн. За перше півріччя 2017 року компанія отримала чистий фінансовий результат в 22,7 млн. грн.

Крім того, держпідприємство також розпочало перехід на міжнародні стандарти та стандарти НАТО, розширило географію партнерів, знайшло нові ринки збуту своєї продукції та, найголовніше, представило світу новітній транспортний літак Ан-132 D, створений в рекордні терміни та без жодної російської деталі.

Нагадаємо, що екс-президент ДП “Антонов” Олександр Коцюба 15 серпня вирішив залишити свою посаду. Він вирішив змінити сферу діяльності та повернутися в приватний бізнес.

Коментарі