CNN: ФБР прослуховувало Пола Манафорта з 2014 року

ФБР прослуховувало телефонні розмови колишнього голови виборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта за таємним розпорядженням суду до та після президентських виборів у 2016 році.

Про це повідомляє CNN з посиланням на анонімні джерела, передає Укрінформ.

Зазначається, що деякі зібрані дані включають у себе інформацію, що викликали занепокоєння у слідчих через можливість того, що Манафорт закликав росіян допомогти з передвиборчою кампанією. Про це повідомляють 3 джерела, знайомі з розслідуванням. Однак 2 з них застерегли, що докази не є кінцевими.

«Прослуховування Манафорта розпочалося з 2014 року, після того, як відповідне рішення ухвалив суд на основі Акту про негласне спостереження в інтересах зовнішньої розвідки (FISA). Розслідування було присвячено роботі групи консалтингових фірм з Вашингтона для колишньої правлячої партії в Україні – “Партії регіонів”», – пише CNN.

За словами одного з джерел, в якийсь момент минулого року стеження припинили через брак доказів.

Однак на початку 2017 року ФБР у рамках розслідування можливих зв’язків кампанії Трампа та Росії відновило спостереження за Манафортом після отримання нового ордеру на підставі FISA. Щоб отримати його, спецслужба повинна була надати суду інформацію, яка показує, що підозрюваний міг діяти як агент іншої держави.

Читайте також: Сенат США схвалив виділення 500 мільйонів доларів на летальну зброю для України

Зазначається, що Пол Манафорт продовжував спілкуватися з Трампом після його обрання на посаду президента США та після початку розслідування ФБР. Однак CNN не повідомляє, чи були в ході прослуховування Манафорта перехоплені його розмови з Трампом.

Білий дім відмовився коментувати цю інформацію, так само, як і речник Пола Манафорта.

Коментарі