Через борги «Кримського титану» Фірташ віддасть окупантам базу відпочинку в Криму

Олігарх Дмитро Фірташ віддасть окупантам базу відпочинку “Хвиля” в Криму, де вони проводять кремлівський форум “Таврида”, в обмін на списання боргів його заводу “Кримський титан”.

Про це, посилаючись на неназваних чиновників, пише РБК, передає УП.

“Розташована на Бакальській косі Криму база відпочинку “Хвиля”, де проводиться молодіжний форум “Таврида”, перейде у власність республіки від українського бізнесмена, власника Group DF Дмитра Фірташа” – йдеться в повідомленні

Видання пише, що інформацію про такі переговори підтвердило джерело в окупаційному парламенті і співрозмовник, близький до керівництва заводу “Кримський титан” (саме йому належить база “Хвиля”). Завод в свою чергу належить структурам, близьким до Дмитра Фірташа.

Також за інформацією джерела, у заводу “Кримський титан” великі заборгованості перед бюджетом окупованого Криму. Зазначається, що перехід відпочинкової бази “Хвиля”  під контроль окупантів може стати способом врегулювання боргів.

Читайте також: Парламентська опозиція Канади підтримує надання Україні летальної зброї

Нагадаємо, що завод “Кримський титан” після анексії РФ Криму був переданий в оренду московській компанії ТОВ “Титанові інвестиції”, засновником якої є кіпрська компанія “Летан Інвестментс лімітед” та росіянин Олександр Ємелін – давній знайомий Фірташа.

Зазначається, що на цю ж фірму зареєстрована компанія з Австрії Group DF International. Таким чином, де-факто завод залишався власністю українського олігарха.

Коментарі