Бойовики виставили диверсанта РФ Покусаєва божевільним педофілом

Затриманий у зоні проведення антитерористичної операції 47-річний росіянин Микола Покусаєв дає свідчення.

Про це інформує 6 березня прес-центр штабу АТО, інформує УП.

“Наразі, росіянин Микола Покусаєв до дрібних деталей на папері згадує своє перебування на окупованих територіях, смакує українським борщем та знайомиться з тим, що про нього понаписували “брати по зброї”, – йдеться зокрема в повідомленні.

В штабі АТО зазначають, що проросійські ЗМІ розгорнули дискредитаційну кампанію проти найманця російсько-окупаційних військ.

“За їхньою версією він і завербований СБУ божевільний педофіл, і злочинець, і асоціальна особистість. Насправді ж цей горе-вояка яскравий приклад того хто здебільшого воює проти нас”, – йдеться в коментарі українських військових.

За їхніми даними, історія Покусаєва не відрізняється від багатьох інших: “Путін покликав воювати і я пішов”.

Бійці АТО зазначають, що при затриманні у 47-річного росіянина знайшли повний комплект документів та споряджений автомат, він був одягнений в уніформу, поширену серед незаконних збройних формувань, що тимчасово окупували окремі райони Донбасу.

Військово-облікова спеціальність Покусаєва – механік водій.

У штабі зазначають, що серед так званого командування російських-окупаційних військ вже давно введено практику списувати бійця заднім числом – аби не платити компенсацію родині.

“Останній такий приклад зафіксовано в одному з банд формувань на Приазовському напрямку, де найманця з позивним “Шиш(а)” 1996 року народження, який загинув 21 лютого звільнили у той же день, але 17-м лютим. Без виплат родині за його злочинну роботу”, – йдеться в повідомленні.

4 березня стало відомо, що військовослужбовці 57 окремої мотопіхотної бригадизатримали рядового бойовика, який мав при собі паспорт громадянина РФ.

Представники бойовиків поспішили охрестити затримання “фейком ЗСУ” ізаявили, що Покусаєв раніше намагався вступити на службу в “збройні силиДНР”, проте не пройшов стажування. Також заявлялося про причетністьПокусаєва до “злочинної діяльності, пов’язаної з сексуальним насильством, втому числі по відношенню до неповнолітніх”.

Коментарі