Андрій Білецький планує балотуватися в президенти

Депутат Верховної Ради і екс-командир полку “Азов” Андрій Білецький планує балотуватися на посаду президента України від правих партій “Свобода”, “Правий сектор” і “Національний корпус”.

Про це лідер “Національного корпусу” заявив в інтерв’ю виданню “Цензор.нет“.

“Якщо я пішов у політику, то треба ставити перед собою максимальну мету. Тому – так. Безумовно, маю (президентські амбіції – прим.ред.)”, – наголосив Білецький.

Народний депутат розказав, що після об’єднання з ВО “Свободою” та “Правим сектором” він прагне об’єднати “весь національний правий фланг України”.

“Я мрію, щоб тут були абсолютно всі: “Свобода”, “Правий сектор”, “С-14″, ми, Ярош тощо. Це буде правильна позиція. Я вважаю, що націоналісти повинні виставити єдину кандидатуру президента і дисципліновано за це боротися. Я рішенню трьох сил повністю підпорядкуюся і буду максимально сприяти”, – запевнив він.

Читайте також: Геращенко обурена порадами іноземних політиків щодо окупованого Криму

Нагадаємо, на виборах президента України в 2014 році лідер “Свободи” набрав всього 210 тисяч голосів, а лідер “Правого сектору” Дмитро Ярош – 128 тисяч.

Зазначимо, що наступні президентські вибори повинні відбутися в 2019 році. Уже відомо, що у них візьмуть участь лідер Радикальної партії Олег Ляшко і народний депутат Надія Савченко. Чинний глава держави Петро Порошенко заявляв, що про його висунення поки говорити зарано, але соратники президента впевнені, що він буде балотуватися.

Коментарі