Американський сенатор Джон Маккейн зробив заяву щодо поставки Україні летальної зброї

Сенатор Джон Маккейн закликав президента США Дональда Трампа забезпечити Україну летальною зброєю.

Про це йдеться в заяві американського сенатора з нагоди візиту міністра оборони США Джеймса Меттіса до Києва, передає УНН.

“Візит міністра Меттіса до Києва дає ще одну можливість для Сполучених Штатів виправдати свою політику щодо України та забезпечити її смертоносною оборонною допомогою, яку країна потребує для захисту свого суверенітету та територіальної цілісності,” – написав сенатор.

За його словами, окрім зброї, Україна потребує “запобігання та захисту від подальшої російської агресії”.

Сенатор наголосив, що надана українцям зброя, “допоможе” Путіну змінити свою політику щодо України і дотримуватися мінських угод.

“Тиск на Росію та повна відповідність мінським угодам в підсумку, створить більш стабільні умови безпеки та миру. Іншими словами, надання оборонної смертоносної допомоги Україні не суперечить мирному врегулюванню цього конфлікту,” – зауважив Маккейн.

Читайте також: Порошенко розпочав зустріч з главою Пентагону Меттісом

Джон Маккейн підкреслив, що поставки Україні зброї стануть ще одним підтвердженням американської підтримки.

“Зміна політики США щодо надання смертоносної оборонної допомоги Україні – це ще один крок у правильному напрямку – сильний сигнал про те, що Сполучені Штати будуть стояти за суверенним правом своїх союзників та партнерів вибирати своє власне майбутнє,” – додав він.

Коментарі